• Ново
За Тојота Рав Патнички Страна Моќ Не-Загреан Замена Огледало Одговара На Тојота РАВ4
zoom_in

За Тојота Рав Патнички Страна Моќ Не-Загреан Замена Огледало Одговара На Тојота РАВ4

DEN 687.20

Износ
check Во продавницата.

Пакет Вклучуваатстик 5280031 Тојота Рав4 Странична Моќност Незагреано Заменско Огледало х 1итем Опистик 5280031 Тојота Рав4 Патничка Странична Моќност Не-Загреана Замена Огледало Компатибилно : 06-12 ТОЈОТА РАВ4 (КАМИОН)Л х х (инч) : 13.39 х 7.87 х 8.7 ОЕМ Дел Број : 87910-42б40 Имињата На Производите Се Заштитен Знак На Наведениот Производител Или Други Сопственици И Не Се Трговски Марки на корп на сила.Производителот Не Мора Да Ја Одобрува Употребата На Овие Производи. ТИК 5280031 Огледало На Вратата.

Им се допаѓа и на купувачите..