• Ново
Фармерки со Софија од женски џемпер за вратот на Софија Вергара
zoom_in

Фармерки со Софија од женски џемпер за вратот на Софија Вергара

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Вашиот нов изглед на сезоната е во точка со софија фармерки, исмејувајте го џемперот на вратот во забавен принт со опремена силуета и само-рода. Пар со нашето здолниште за појавување и вашите омилени чизми за шик изглед што е подготвен за работа и игра. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : tu gooth para la nueva temporada será todo un acierto con alto suéter cuello alto de sofia lethans elaborado en un didertido estampado quu cuenta con una silueta entallada y lazo ajustable. Lúcelo con nuestra falda que combina y tus botines ovioritos para un un estilo chic, perfecto para ir al trabajo o salir pasear. Ексклузивен en. Материјал : 79% рајон/21% најлон/79% рајан; 21% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Fit : Опремена/Talle Ajustado. Тежина : средна тежина/песо медио. Деколте : потсмев на вратот/куело алто. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : појас за само-вратоврска на половината; Jacquard Zebra Model/Correa de lazo ajustable en la cintura; Тела Кон Патрон де Кебра. Omенски потсмев џемпер од вратот од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..