• Ново
Кингстон Месинг КС514ПБ Кингстон Две Рачка Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Полиран Месинг
zoom_in

Кингстон Месинг КС514ПБ Кингстон Две Рачка Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Полиран Месинг

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Полираната месинг завршница, исто така, ќе додаде блескава елеганција на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Брилијантно изработени и дизајнирани, сето ова тела за подобрување на вашиот уникатен стил. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Ѕид монтирање 2-дупка инсталација. Прилагодлив центар од 3-1/2" до 8-1/2". 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/2-14 нпт влезна врска. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Рачките на рачката ги исполнуваат упатствата НА АДА.

Им се допаѓа и на купувачите..