• Ново
Мини глушец мало девојче и голема девојка високи патики, големини со 12-5
zoom_in

Мини глушец мало девојче и голема девојка високи патики, големини со 12-5

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Таа ќе ги сака овие забавни и модерни патики во кои се наоѓаат Мини Маус! Со црвено-бел горниот дел од полкови, овие чевли се совршени за облекување или облекување! Чевлите се украсени со уметнички дела на Мини од страна и 2Д црвен лак за патент за да го завршат изгледот. Дизајнот со лесен/лесен вклучува чипка за да може да се прилагоди за совршено вклопување. Затворање на чипка за лесно вклучување и исклучување. Уметнички дела на Мини Маус и симпатичен дизајн на црвен лак. Задебелена црвена и бела пол -точка горната.

Им се допаѓа и на купувачите..