• Ново
Огледало компатибилен со 2011 година- Форд Транзит Поврзете ја десната страна на патникот W слепи точки аголни стакло текстурирани црни кол-в.
zoom_in

Огледало компатибилен со 2011 година- Форд Транзит Поврзете ја десната страна на патникот W слепи точки аголни стакло текстурирани

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

PRODUCT SPECIFICSAuto-Dimming : Without Auto-Dimming Blind Spot Detection : With Blind Spot Corner Glass Color/Finish : Textured Black Folding Type : Manual Folding Glass Operation : Manual Glass Heated : Non-Heated Memory Recall : Without memory Product Fit : Direct Fit Puddle Light Included : Without Puddle Light Quantity Sold : Продадени индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Страна на патникот Година (и) Направете модел трим 2011-2013 Ford Transit Connect XL, XLT, XLT Premium OE Број : BT1 Z17682 A. Број на делови : FO1321441. Број на размена на дел : BT1 Z17682 A. FO1321441. Одговара Изберете : 2011-2013 Ford Transit Connect Xltand More - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..