• Ново
Sports Sports Spider-Man Webslinger Заштитна подлога сет, црвено сино
zoom_in

Sports Sports Spider-Man Webslinger Заштитна подлога сет, црвено сино

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Покријте ги лактите, колената и рацете додека уживате во омилената екстремна активност на отворено со овој заштитен влошки за Spider-Man Websler-Man. Тие се украсени со името на иконите на суперхероите и дизајнот на неоткриен лого. Овие влошки со црвена/сина велосипед вклучуваат чувари на лизгање кои се способни да апсорбираат падови на големо влијание. Во сетот се вклучени и пар нараквици со лопати кои ги зачувуваат вашите дланки во случај на несреќа.br/ bell Sports Spider-Man Webslinger Заштитна подлога, црвена/ сина содржи 2 влошки на коленото, 2 влошки на лактот и 2 нараквици.

Им се допаѓа и на купувачите..