• Ново
Атлетски дела момчиња основни шорцеви, големини 4- & хаски
zoom_in

Атлетски дела момчиња основни шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

За вашиот мал спортист. Резултат од основни шорцеви од атлетски дела со удобна еластична половината со цртеж. Страничните џебови ги одржуваат неговите најважни работи, додека технологијата за влага за влага го има удобен и сув цел ден, на и надвор од теренот. Повлечен стил. Еластична лента за половината со врзана вратоврска. 2 странични џебови. Влага за губење. Тело : 100% рециклиран полиестер; Страничен панел/јарем на задниот дел : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчиња за момчиња за момчиња од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..