• Ново
Ахим Дома Мебел ГИИ Делукс Зајдисонце 1 Винил Ролетни 27х64, Браун
zoom_in

Ахим Дома Мебел ГИИ Делукс Зајдисонце 1 Винил Ролетни 27х64, Браун

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Блокирајте ја светлината и создадете поприватен простор со Ахим ЏИ Делукс Зајдисонце 27 х 64-Инчен Винил Безжичен Прозорец Соба Затемнување Мини Ролетни. . Овие долги ролетни за прозорци доаѓаат во класична кафеава боја за да одговараат на секој стил на соба. Со уникатен безжичен дизајн, овие ролетни погодни за деца обезбедуваат корисничко искуство без заплеткување. Функцијата за притискање и стапчето за навалување ви даваат контрола врз тоа колку светлина се филтрира низ вашата соба, обезбедувајќи многу приватност за состанок ноќ и семејни состаноци. . Изградени од тежок винил, овие внатрешни и надворешни нијанси на прозорци се дизајнирани да ја минимизираат прашината за да не мора да чистите толку често. Ролетните Со Утринска Ѕвезда се долги 64 инчи и широки 27 инчи и имаат 2-инчен валанс на главата за елегантен изглед и чувство. Преземете ја контролата врз осветлувањето во вашата спална соба, бања и кујна со ЏИ Делукс Зајдисонце 27 х 64-Инчен Винил Безжичен Прозорец Соба Затемнување Мини Ролетни. Додадете убавина и приватност во вашата спална соба, бања, кујна, дневна соба или канцелариски прозорци. Безжичен дизајн без жици значи дека ова е безбедно за употреба околу деца и домашни миленици; притиснете го копчето за подигнување и спуштање на ролетни или прилагодување на филтрацијата на светлината со едноставен пресврт на стапчето. Модерната заоблена глава дава елегантна завршница и скриените држачи за монтирање овозможуваат внатрешна, надворешна или таванска инсталација. Дизајнот за затемнување на просторијата овозможува поголема контрола на климата внатре, како и дополнителна приватност за вас и вашето семејство или соработници. Специјално формулиран за минимизирање на прашината за побрзо чистење. Пвц во тешка категорија и дополнителни летви направени за поцврсто затворање; материјалите се спротивставуваат на искривување, избледување и доделување; вклучени се хардверски и инструкции за инсталација. Материјал : Винил. Боја : Кафеава. Димензии( L x W) : 64 x 27 инчи. Тежина : 1,50 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..