• Ново
Клето Рејес Кука И Јамка Обука Ракавици Оз Сина
zoom_in

Клето Рејес Кука И Јамка Обука Ракавици Оз Сина

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Клето Рејес Кука И Јамка Кожа Обука Боксерски Ракавици се анатомски дизајнирани за соодветна подготовка на вашите раце пред обука. Покрај тоа, поддршката за зглобот спречува свиткување и оштетување на раката за безбеден тренинг. Рачно изработениот кожен ремен со затворање на кука и јамка обезбедува цврсто и побрзо вклопување на ракавицата. Овие ракавици ви даваат најдобра заштита и удобност додека тренирате, вежбате спаринг и вреќи за удирање. Виолетова/Сребрена И Сина/Сребрена боја се продаваат исклучиво Од Форца Спорт!Дизајниран со најквалитетна кожа рачно изработена со најдобра изработка Во Мексиколонготрајна подлога од латекс пена за облоги за поддршка на зглобовите спречуваат влага да влезе во подлогата препорачана за спаринг, тешки кеси и тренинзаврзаниот палец спречува повреди на очите и го спречува кршењето на палецот или истегнување виолетова/Сребрена и Сина/Сребрена боја се продаваат исклучиво Од Форца спортски клето рејес кука и јамка ракавици за обука : неспоредлив перформанси За обука. Рачно изработени во Мексико. Произведен со најдобра контрола на квалитетот во кожа и сите материјали. 100 проценти целосна жито кожа.

Им се допаѓа и на купувачите..