• Ново
Машка Боја На рибок Блокирана Целосна Патент Качулка, До Големина 3XL
zoom_in

Машка Боја На рибок Блокирана Целосна Патент Качулка, До Големина 3XL

DEN 512.00

Износ
check Во продавницата.

Овој Машки дуксер Со Боја На Рибок Е стилски и удобен за целодневно носење. Со целосен патент, качулка, џеб со патент на левата градите и уште два странични џебови. Овој материјал е изработен и од памук и од полиестер, мек, дише и гарантирано ќе ве одржува суви. Целосна патент качулка. Предни и странични џебови. Изработен од 49% Памук / 47% Полиестер / 4% Спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..