• Ново
Сопствени Впечатоци Колекција, 2 Безжични Фау Дрво Ролетни, Светло Сива, 45 Ширина 72 Должина
zoom_in

Сопствени Впечатоци Колекција, 2 Безжични Фау Дрво Ролетни, Светло Сива, 45 Ширина 72 Должина

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

ЛЕВОЛОР 2 " Безжични Ролетни Од Вештачко Дрво се направени по нарачка за совршено да одговараат на вашиот прозорец. Ролетните од вештачко дрво нудат безвременски изглед во издржлив дизајн отпорен на влага, направен да изгледа како вистинско дрво. Обезбедување на највисок квалитет со неверојатна вредност, РОЛЕТНИ ОД Вештачко Дрво ЛЕВОЛОР 2" Се изработени од nuwood®, уникатен материјал кој нема да се искриви, пукне или избледи и е поотпорен на топлина, влажност, гребнатини и вдлабнатини. Безжичниот дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се вклопува со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштите сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичниот дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или домашни миленици, правејќи ГИ РОЛЕТНИТЕ ОД Вештачко Дрво ЛЕВОЛОР 2" сертифицирани Најдобри за детски производ. Колекцијата Впечатоци содржи прекрасни завршетоци кои даваат суптилен карактер за покривање на вашите прозорци. ЛЕВОЛОР Сопствени Впечатоци Колекција 2 " Безжични Ролетни Од Вештачко Дрво : прилагодено направено за совршено вклопување. Безвременски изглед со издржлив дизајн. Направено со nuwood. Безжична работа, сертифициран Најдобро За Деца. Внатре Во Планината. Вклучен хардвер. Вклучува стандарден валанс со соодветна ткаенина вметнете. Лесни за инсталирање инструкции. Лесно за чистење.

Им се допаѓа и на купувачите..