• Ново
Mevotech ПРАТЕНИК Суспензија Потпора Монтажа Комплет Одговара изберете: 1997 - ТОЈОТА КАМРИ, 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР
zoom_in

Mevotech ПРАТЕНИК Суспензија Потпора Монтажа Комплет Одговара изберете: 1997 - ТОЈОТА КАМРИ, 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

DEN 8747.20

Износ
check Во продавницата.

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и функција, обезбедувајќи продолжен век на траење. Мевотех МП903904 Комплет За Монтирање На Потпора За Суспензија Одговара : 1997-2006 ТОЈОТА КАМРИ 2001-2003 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 1997-2006 ЛЕКСУС ЕС 1997-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 1999-2003 ЛЕКСУС РХ 1999-2003 ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА и повеќе - додадете го вашето возило на нашето вклопување графичка контрола за проверка.

Им се допаѓа и на купувачите..