• Ново
Дирфоамс Женска Софи Лизгачка Патика
zoom_in

Дирфоамс Женска Софи Лизгачка Патика

DEN 400.00

Износ
check Во продавницата.

Смислено дизајнирани имајќи ја предвид целодневната удобност, овие супер меки внатрешни / надворешни чевли можат да се пофалат со материјал што дише, поддршка за контуриран лак и еластични влошки за совршено вклопување! Обликуваните стапала нудат дополнителен допир на апсорпција на удари за дополнителна стабилност заедно со практично дизајните што се перат во машина. . ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ ЕВА : лесниот надворешен ѓон ЕВА обезбедува издржливост и апсорпција на удари заедно со стабилност и флексибилност. . КОНТУРНО ПОДНОЖЈЕ : контурно подножје со потпора на лакот на перницата е наредено во мек ватиран микрофибер и калапи до вашите стапала. . ФЛЕКСИБИЛЕН И ДИШЕ ГОРЕН ДЕЛ : флексибилниот плетен дизајн дише и овозможува слободно проток на воздух за да ви помогне да ги одржувате стапалата ладни и да ја прегрнете ногата за совршено вклопување. . ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ : вметнувањата За истегнување Близнак гор го подобруваат лесниот дизајн за вклучување/исклучување на овие лизгалки. . МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Треба освежување по долг ден? Нашите чевли се перат во машина! Само фрлете ги, поставете нежен, ладен циклус и исушете го воздухот. Флексибилен плетен горен дел ја прегрнува ногата за совршено вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..