• Ново
Поставени плетени капи и нараквици
zoom_in

Поставени плетени капи и нараквици

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ја топла оваа зима со избледените славни капи и сет на ракавици од 6 парчиња. Со овие разновидни снопови, можете да имате многу додатоци за споделување со пријателите или семејството. Единствената мешавина на ткаенини што се создадени им овозможуваат да се протегаат за да одговараат на многу големи раце. Пријатни и меки, нараквиците на девојчето се идеални за играње во снег или одење на училиште. Заштитете ја кожата на вашите раце од студеното време кога сте на отворено. Девојчето плетените капи вклучени во овие комплети ја чуваат главата покриена и безбедна од студениот воздух. Избледени со слава девојка плетени капи и нараквици за истегнување 6 парчиња сет : додаток за ладно време. Една големина. Материјалот се протега до скоро секоја големина на раката. Девојки плетени капи и нараквици. 6-парчен сет. Достапни комбинации : црно -бело, фуксија и црна, орхидеја и тиркизна, розова и сина боја. Ракавица : 83% акрилик, 16% полиестер, 1% спандекс. Шапка : 100% акрилик. Нега на ткаенина : Ладно миење на рака.

Им се допаѓа и на купувачите..