• Ново
Уникатни поволни цени за четкан микрофибер опремен лист за кревет розова кралица
zoom_in

Уникатни поволни цени за четкан микрофибер опремен лист за кревет розова кралица

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Овој одличен вграден лист е направен од квалитетен четкан полиестер микрофибер. Дишењето на четкана микрофибер ткаенина носи меко чувство во вашиот кревет што ве искушува да останете во кревет долго. Преработено е да се намали и избледи со посебен дизајн на ткаенини од 110 G, што додава на долговечноста на вградениот капак и го одржува во одлична состојба. Едноставни цврсти бои можат да се совпаднат со целиот ваш мебел, да спијат подобро и да се будат секое утро, чувствувајќи се освежени и полни со енергија. Свилениот мек, удобен и луксузен вграден лист што можете да го најдете. Најдобро за секоја просторија во вашата куќа. Машинско миење ладно одделно на нежен циклус. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да купите. Боите може да имаат разлики како различните дисплеи, ве молиме разберете. Ве молиме, внимателно потврдете ја големината што ви е потребна пред да ја купите. Единствени поволни цени за четкан микрофибер, вграден лист за кревети за кревети Содржина на ткаенина : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Големина на близнаци : 75 "x 39" x 16 "(L*W*H). Целосна големина : 75" x 54 "x 16" (L*W*H). Големина на кралицата : 78 "x 60" x 16 "(l*w*h). Големина на кралот : 80" x 78 "x 16" (l*w*h). Сеопфатна еластичност. Се вклопува душеци до 16 "длабоки. Машината што може да се мие. Содржина на пакет : 1 x вграден лист.

Им се допаѓа и на купувачите..