• Ново
Ханес Спорт Машки И Големи Машки Хибридни Џебни Шорцеви, До Големина 2XL
zoom_in

Ханес Спорт Машки И Големи Машки Хибридни Џебни Шорцеви, До Големина 2XL

DEN 204.96

Износ
check Во продавницата.

Hanes Sport® : Удобната Опрема За Изведба Hanes sport се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил.Лесни хибридни шорцеви со супериорни карактеристики на изведба ви овозможуваат да уживате во широк спектар на активности од пешачење и трчање по патека до дружење со пријателите.Покриен еластичен појас со внатрешен извлекувач за прилагодливо вклопување.Истегнете ја ткаенината за лесно движење.Поштенски товарен џеб и странични џебови.Отпорен на вода.10 инсем. Категорија Име-БРЕНДОВИ. Име На Подкатегорија-Ханес. Содржина на ткаенина-100% Полиестер, 104 грама. Големина-М. Име На Боја-Морнарица.

Им се допаѓа и на купувачите..