• Ново
Розово платина бебе дете девојче срце срце зимски јакна палто и снежни панталони Биб, сет на снегсуит
zoom_in

Розово платина бебе дете девојче срце срце зимски јакна палто и снежни панталони Биб, сет на снегсуит

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Овој снеж од Пинк Платинум за дете, бебе и новороденчиња има прилагодливи ленти за совршено вклопување. Вклучува зимски палто и снежни панталони. Стилски. Удобно. Затворање на поштенски преден дел. Худ. топло.

Им се допаѓа и на купувачите..