• Ново
Сад Супер Бела Глава Сијалица Собранието
zoom_in

Сад Супер Бела Глава Сијалица Собранието

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

12 Волтсупер Собрание На Сијалица Со Бела Глава, 12 Волти, 27 Вати, 896, Двојно Пакување Гарантирано Ќе Ја Подобри Вашата Видливост. Лесна Инсталација Користејќи Вообичаени Рачни Алатки. Д. О. Т. Во Согласност Со Стандардите На С.А. Е. Анзо Супер Бела Глава Сијалица Собранието-809068 Дополнителни Функции Вати : 60/55.

Им се допаѓа и на купувачите..