• Ново
Дизајн на модерни индустрии за модерни архитектура, тропски палми од Зивеи Ли, 16 20
zoom_in

Дизајн на модерни индустрии за модерни архитектура, тропски палми од Зивеи Ли, 16 20

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Им се допаѓа и на купувачите..