• Ново
Елементи женски плус големина опремена со копчиња од кардиган џемпер
zoom_in

Елементи женски плус големина опремена со копчиња од кардиган џемпер

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Елоквии елементи опремени, картониган од копчиња во свежи пролетни нијанси е лесно да се облекуваат нагоре или надолу, да се влечат во или надвор за бесконечни можности. Моделот е 5'11 "и носи големина 14/16. Приближно. Должина на моделот е 22-1/2”. Широко деколте. Опремено; хитови на половината. Затворање на предно копче. Машински перење. Елементи на увоз на елекција - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Им се допаѓа и на купувачите..