• Ново
Засекогаш ме дете за девојчиња Критар Туника Туника и хеланки поставени со соодветни пинчори, 2-парчиња, големини 2T-4T
zoom_in

Засекогаш ме дете за девојчиња Критар Туника Туника и хеланки поставени со соодветни пинчори, 2-парчиња, големини 2T-4T

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Станете диви со оваа симпатична облека од 2 парчиња од 2 парчиња од Forever Me. Комплетирано со врвен врв на туника со крзно и печатени хеланки, овој сет на облека е исто толку модерен колку што е удобно. Врвот на нејзиниот изглед со склопувањето и висока конска опашка за сладок и стилски изглед. Материјал : Туника Топ : 60% памук/40% полиестер; Хелеги : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 Топ 1 пар хеланки и 1 склопување. Карактеристики на туника : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Kangеб на кенгур со детали за критериумот; Акценти на крзно од крзно. Карактеристики на хеланки : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите. Засекогаш ме Критер Топ и хеланки поставени за девојки за мали деца.

Им се допаѓа и на купувачите..