• Ново
Reebok Women's Women's Plus Size Calt joggers со задниот џеб
zoom_in

Reebok Women's Women's Plus Size Calt joggers со задниот џеб

DEN 400.00

Износ
check Во продавницата.

Совршените секојдневни џогери, џогерите со цел на Рибок се направени во најлесното премиум руно за да ве одржат ултра удобно во текот на целиот ден. Прилагодливиот половината за влечење нуди прилагодено вклопување, а задниот џеб обезбедува погодно место за да ги намалите вашите најважни работи кога сте во движење. Спарете ги со спојувањето на џемпери за целта на Reebok (продадено одделно) за удобен координиран изглед. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 “и носи големина 1x. Одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : висок пораст; целосна должина. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. ткаенина; опседен глужд; детали за лого. Womenенски плус големина џогерс со задниот џеб од Рибок. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за миење. Земја на потекло : Увезена. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; Цела должина. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : 1 џеб за лепенка. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; Завршен глужд; Детали за лого. Plusенски плус големина џогери со задниот џеб од Рибок. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 “и носи големина 1x. Одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : висок пораст; целосна должина. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. ткаенина; опседнато глужд; детали за лого. Womenенски плус големина џогери со задниот џеб од Рибок.

Им се допаѓа и на купувачите..