• Ново
Филтер НУ-4090СТ-Двостепен Филтер За Воздух
zoom_in

Филтер НУ-4090СТ-Двостепен Филтер За Воздух

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Двостепен Филтер За Воздух (НУ-4090СТ) со УНИ Филтер. Повеќе од четириесет години, Филтрите За Воздух Од Пена За Велосипеди Uni Се ненадминати и во заштитата на моторот и во вкупните перформанси. И нивниот уникатен двостепен дизајн произведува Повеќе Коњски Сили и Поголем Вртежен Момент од кој било друг филтер за воздух. УНИ Филтер НУ-4090СТ - Двостепен Филтер За Воздух.

Им се допаѓа и на купувачите..