• Ново
Ступел Индустрии Вера Цитат Сина Наутичка Цветна Силуета Црна Врамена Од Алберт Коциер
zoom_in

Ступел Индустрии Вера Цитат Сина Наутичка Цветна Силуета Црна Врамена Од Алберт Коциер

DEN 192.96

Износ
check Во продавницата.

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 12 х 1.5 х 12 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Алберт Коциер.

Им се допаѓа и на купувачите..