• Ново
Дорман 800-Тело За Алатка За Поправка На Климатизација
zoom_in

Дорман 800-Тело За Алатка За Поправка На Климатизација

DEN 126.08

Износ
check Во продавницата.

Тргна од својот иновативен дизајн, Алатката За Поправка На Климатизација На Дорман е единствената алатка потребна за притискање заедно и стегање на различни Конектори За Климатизација. Брзо брус во областа која треба поправка без трошење на време, пари или енергија отстранување на целиот собранието. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Способен за притискање и стегање пет различни големини на конектори : 3/8 Во., 5/16 Во., 5/8 Во., 3/4 Во. и 1/2 Во. Поправките може да се завршат на возилото за брза инсталација и намалување на трошоците. Цврста челична конструкција за долготрајна употреба. Исто така достапен како Дел Од Комплетот За Поправка На Линијата Дорман. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.

Им се допаѓа и на купувачите..