• Ново
Дизајн на „памучен цвет ретро стил“ традиционален часовник од дрво
zoom_in

Дизајн на „памучен цвет ретро стил“ традиционален часовник од дрво

DEN 231.04

Износ
check Во продавницата.

Овој оригинален традиционален часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИ ДЕТАЛИВНИ ПОДГОВОРНИ ПОДГОВОРИ ПРЕД ОДГОВОРНИОТ ДИЗАЈН, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашиот уметнички дела дрво часовникот . Памучен цвет ретро стил фино Уметноста е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Традиционален тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Бела. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Им се допаѓа и на купувачите..