• Ново
Каролини Богатства MW1114RUG Dragonfly Лето Муви Машина Перат Меморија Пена Мат, 27
zoom_in

Каролини Богатства MW1114RUG Dragonfly Лето Муви Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства MW1114 RUG Dragonfly Лето Муви Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", разнобојни Уметнички Дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Им се допаѓа и на купувачите..