• Ново
Дрвени Мали Мачки Мебел Легло Бо Комплет, Скриени Отпадоци, Затворен Домашно Милениче Дома
zoom_in

Дрвени Мали Мачки Мебел Легло Бо Комплет, Скриени Отпадоци, Затворен Домашно Милениче Дома

DEN 1471.84

Износ
check Во продавницата.

Куќиштето НА Кутијата ЗА Отпадоци ТРИКСИ и Домот За Миленичиња е совршено решение што ќе ви помогне да ја задржите кутијата за отпадоци стилски скриена, но лесно достапна за вашите мачки. Модерниот, елегантен дизајн ќе одговара на декорот на секој дом. Овој мултифункционален дом за миленичиња може да ја маскира вашата кутија за отпадоци или да обезбеди пријатно повлекување. Ова куќиште има голема влезна врата со отвор со големина на мачка, што ви овозможува на вас и на вашето домашно милениче лесен пристап. Ставете го кабинетот насекаде и користете го како ноќна маса или странична маса бидејќи има широка маса совршена за списанија, растенија во саксии, светилки, подлоги и многу повеќе. Овој врв на кабинетот може да собере до 50 килограми. Атрактивен комплет за да ја скриете кутијата за отпадоци на вашата мачка и да ги ограничите сите грозни нереди. Користете во секоја соба, класичниот стил ќе работи со било кој декор. Може да функционира како странична маса или ноќна маса во секоја просторија. Големите дупки за вентилација ја промовираат циркулацијата. Широк отвор на вратата за лесно чистење и опремен со силно магнетно затворање.

Им се допаѓа и на купувачите..