• Ново
Озарк патеки со солена вода во непосредна близина на риболов, во риба што привлекува бои. Црвена боја на главата
zoom_in

Озарк патеки со солена вода во непосредна близина на риболов, во риба што привлекува бои. Црвена боја на главата

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Озарк Трага 5/8oz солена вода во потрага по мамење во боја на црвена глава. Издржлива конструкција. Наменето за глава надолу за движење на движење Екстра остри куки за сигурен сет на кука. Бои во живо на дејствување Озарк патеки солена вода во рамките на риболов на риболов : • Акција во живо, привлекувајќи бои • Наменето за движење на главата надолу • Трајна конструкција • Црвена боја на главата • Дополнителни остри куки со сигурна сет на кука.

Им се допаѓа и на купувачите..