• Ново
Tourna® Vibrex® Spider
zoom_in

Tourna® Vibrex® Spider

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Амортизерот НА ПАЈАКОТ ТУРНА Вибрекс ги намалува вибрациите на жиците во рекетите за тенис, сквош и рекет.Уникатните Амортизери за Вибрекс вибрации ги апсорбираат вибрациите при удар и го убиваат звукот на пингување од рекетот. Достапно во Форма На Вистлер, Трепкање, Маргаритка и Пајак за да додадете малку забава во играта на тенисот. Амортизерот за вибрации на пајакот турна за Тенис, Сквош и Рекет : Ги Намалува вибрациите на жиците во сите рекети за тенис, сквош и рекет. Забавна форма за деца. Амортизерот на пајакот ги намалува вибрациите. Додадете забава во вашиот тениски рекет. Се вклопува во секој рекет. Единствениот амортизер со нозе што се протегаат во креветот со жици!. Еден по пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..