• Ново
Базен Класичен Пловечки Диспензер За Хлор За Базени
zoom_in

Базен Класичен Пловечки Диспензер За Хлор За Базени

DEN 111.84

Износ
check Во продавницата.

Класичниот Диспензер За Хлор Базен Е дизајниран да го поедностави процесот на одржување на базенот и да ви овозможи повеќе време да уживате во вашиот базен. Едноставно поставете го диспензерот со вашиот избор на јазичиња (до три инчи) и оставете го да го хлорира или бромира вашиот базен. Базен Класичен Пловечки Диспензер За Хлор За Базени : вграден регулатор. Ниско одржување. Издава до 3" таблети.

Им се допаѓа и на купувачите..