• Ново
Екстра голема кујна количка, црна со врв од не'рѓосувачки челик
zoom_in

Екстра голема кујна количка, црна со врв од не'рѓосувачки челик

DEN 3519.68

Износ
check Во продавницата.

Додадете работен простор и складирање со оваа привлечна количка од не'рѓосувачки челик. Две фиоки за комунални услуги. Кабинет за складирање на три врати со прилагодлива полица. Држач за пешкири од едната страна. Достапно во врв од не'рѓосувачки челик со црна завршница. Казани за мобилност. Кујна количка мерки 48 "x 18" x 36 "ч. Конструиран од не'рѓосувачки челик, МДФ и табла за честички. Потребно е одредено склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..