• Ново
Пост - Тоа Јазичиња,.625
zoom_in

Пост - Тоа Јазичиња,.625

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Пост-тоа® Јазичиња .625 инчи големина создадете неопходен редослед со лесно поделба на планерите и календарите на делови. Еднобојните шипки ви даваат флексибилност за организирање по боја. Јазичињата се издржливи, можете да пишувате на нив и да ја репозиционирате по потреба. Тие се одлични и за планери, врзива и папки со датотеки. Јазичињата се држат безбедно и чисто се отстрануваат. Аква, Вар, Жолта и Црвена Боја. Содржи 10 јазичиња/боја и 40 јазичиња/во движење диспензерот. Издржлив. Пишува. Репозиционирање. Јазичињата пост-ит создаваат неопходен редослед овозможувајќи ви лесно да се организирате. Избраните светли бои ви даваат флексибилност за организирање по боја. Јазичињата се издржливи, можете да пишувате на нив и да ја репозиционирате по потреба. 10 Јазичиња/Боја, 4 Бои со вкупно 40 Јазичиња/Диспензерот Во Движење. Лесно креирајте делови во тетратки, планери, врзива, учебници, книги за готвење и многу повеќе. Безбедно се држи, чисто се отстранува кога ќе завршите со нивно користење. Диспензерот ги одржува јазичињата организирани и лесни за наоѓање. Дополнителната дебелина спречува абење.

Им се допаѓа и на купувачите..