• Ново
Бренд Движење Универзален Центар Потпирач За Раце Чи Комплет За Безжично Полнење
zoom_in

Бренд Движење Универзален Центар Потпирач За Раце Чи Комплет За Безжично Полнење

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Беспрекорно интегрирајте безжично полнење во потпирачот за раце на вашите возила. Овозможува телефонот да биде видлив и достапен (не е наменет за употреба додека возите). Овој комплет ќе одговара на 90% од потпирачите за раце на возилата, проверете ги димензиите на потпирачот за раце за да бидете сигурни дека е компатибилен со производот (4,8" х 7,95" х .737"). Слободното полнење го користи стандардот За безжично полнење, Чи, За да го задржи телефонот наполнет без мака да го вклучите. Ова е универзален комплет за инсталација на возила што може да се исече за да одговара на повеќето фиоки за складирање на телефонот на возилото. Пластичната подлога и гумената телефонска подлога може да се исечат со помош на алатки за домаќинство - ножици и помошен нож. Системот работи со користење на индуктивна технологија за полнење за да му овозможи на вашиот паметен телефон да се полни без поврзување на полнач. Повеќе нема да морате да го барате вашиот полнач и да го ориентирате на правилен начин само за да го вклучите телефонот. Додадете ново ниво на погодност во вашиот автомобил и внимавајте на патот, наместо да се занимавате со заплеткан хаос од жици. Одговара на 90% од потпирачите за раце на возилата (димензии на производот 4.8 "х 7.95" х .737"); Телефонот останува видлив и достапен во возилото; Работи со сите големини на телефони, вклучително и плус; Го Користи стандардот за безжично полнење, Чи за полнење на вашите телефони без кабли; не ја попречува Функционалноста На Bluetooth на вашето возило додека го користите вашиот инфозабавен систем; Наполнете го телефонот до 100% батерија и се стеснува за да избегнете преполнување; Има LED светло што ви овозможува да знаете кога телефонот се полни и кога е полна; подлогата за полнење што не се лизга го држи Вашиот Телефон безбедно на место додека возите.

Им се допаѓа и на купувачите..