• Ново
Пиво Фест 1000-Парче Загатка
zoom_in

Пиво Фест 1000-Парче Загатка

DEN 303.20

Износ
check Во продавницата.

Расукајте го бурето! Од витко до пилснерс и лагерс до бокс, љубителите на пиво насекаде ќе уживаат да ги спојуваат (наместо да ги лупат) овие шарени гроздобер етикети. Гордо ., оваа прекрасна сложувалка од 1.000 парчиња има прецизна исечена слика на висококвалитетна сина табла. Целосно испреплетените парчиња се поли-вреќи за да се обезбеди нивна заштита во кутијата погодна за полиците, 12" х 10". Завршената загатка мери 26.625 " х 19.25". Willow Creek Prees® Сложувалка За Пиво Fest.

Им се допаѓа и на купувачите..