• Ново
&М Мајстор Ремонт Комплет, ТИ Пренос Одговара изберете: 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1975-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА
zoom_in

&М Мајстор Ремонт Комплет, ТИ Пренос Одговара изберете: 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1975-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи соединенија На Кадмиум и кадмиум за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак и вродени дефекти; или друга репродуктивна штета (за повеќе информации одете на www.p65warnings.ca.gov) Главните комплети за ремонт на Трки се испорачуваат со сите дихтунзи, заптивки, чаури и материјал за триење потребни за целосен транс ремонт со високи перформанси или трки. Не доаѓа со заптивки или компоненти на сопирачките.За употреба На Гм Турбо-Хидраматични 350 автоматски менувачисовршен Висок Перф. Или Тркачки Транс. Ремонт Вклучува Само Оем Заптивки НА Вентилотсауто Транс Мајстор Поправка Китмастер КОМПЛЕТ ЗА РЕМОНТ ТХ350МАСТЕР КОМПЛЕТ ЗА РЕМОНТ Тх350инструкции Кои Не Се Вклучени МАСТЕР КОМПЛЕТ ЗА РЕМОНТ Тх350мастер Ремонт Кит21042; Господар Комплет За Ремонт; Б/М; б и м; пренос; рачен; автоматски; комплет за смена; подобрувач; транскит; трки; копче; ЛОСТ; Конвертор На Вртежен Момент B&M 21042 Господар Ремонт Комплет, TH350 ПРЕНОС.

Им се допаѓа и на купувачите..