• Ново
Лук Ое Квалитет Замена Спојката Сет Одговара: 2001-БМВ 325, 2000 - Бмв З3
zoom_in

Лук Ое Квалитет Замена Спојката Сет Одговара: 2001-БМВ 325, 2000 - Бмв З3

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Лук : брендот професионалци доверба! Повеќе од триесет години, автомобилските техничари за резервни пазари ја вложија својата репутација - и задоволството на нивните клиенти - на компонентите На спојката Rep Set®. Секој сет содржи се што ви треба за да ја завршите работата како што треба : нова спојка, диск, лежиште за ослободување, пилот лежиште (каде што е потребно), алатка за шилести и лубрикант. Како добавувач на оригинална опрема, ги развива спецификациите за перформанси за индивидуални апликации на возилото. Нуди највисока домашна произведена содржина од кој било добавувач во индустријата. Дијаметар На Спојката : 11-1/8 Во. Дијаметар Спојката Диск : 9 Во. Спојката Диск Сплин Количина : 10. Дијаметар Влез Вратило : 1-3/16 Во. Притисок Плоча Тип : Серпентина Пролет. Одговара Изберете : 2001-2003 БМВ 325 6 Цил 2,5 Л 2000-2001 Бмв З3 6 Цил 2,5 Л 1999-2000 бмв 323 6 Цил 2,5 Л 2003 Бмв З4 6 Цил 2,5 Л 2001-2003 бмв 525 6 Цил 2,5 Л 1999.2002 Бмв М 6 Цил 2,5 л и повеќе - додадете го вашето возило ВО нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..