• Ново
Опашка Светлина Компатибилна Со 2004-Шевролет Импала Левата Страна На Возачот, Надворешна со сијалица
zoom_in

Опашка Светлина Компатибилна Со 2004-Шевролет Импала Левата Страна На Возачот, Надворешна со сијалица

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТСВЕТИЛКИ Вклучени : Со Сијалица(и)Тип На Сијалица : Халогенленс Боја : Црвена Леќа Обичај Пакет : Нофит : Директен Тип На Фитинг : Директна Замена Друг Дел Број : 19169010партс Линк Број : Гм2800178интерханге Дел Број : 19169010, Гм2800178 Гаранција : 1-годишна неограничена километража ГАРАНЦИЈА Произведена од компоненти со врвен квалитет, Ова Е Вашата Најдобра Опција и Ефтина Замена за Вашите Потреби за Обнова, Поправка и Одржување-Производ За Замена На Ое за Вашиот Оштетен или Стар фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Лева Страна, Outer Chevrolet2004 Импала (подмодел : База, ЛС, СС) 4-Врата, Седан, Втор Дизајн2005 Импала (подмодел : База, ЛС, СС) 4-Врата, Седан Ое Број : 19169010. Број на линк : ГМ2800178. Размена На Дел Број : 19169010, ГМ2800178.

Им се допаѓа и на купувачите..