• Ново
Главни водоотпорни водоотпорни заштитник на водоотпорен душек, полн
zoom_in

Главни водоотпорни водоотпорни заштитник на водоотпорен душек, полн

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Целокупните новите мрежни мрежни мрежи за заштита на душекот опремени со анти-микробно опремени е иновативна алтернатива на капакот на винил душек. Nexgen ткаенината обезбедува водоотпорна, дамки и истурање заштита и е исто така хипоалергичен! За решение без стрес до долготрајна нега на душеци, Nex Gen е начинот да се оди! Достапно во големина на близнаци, полни, кралица и крал. Овој заштитник на душекот има вграден еластичен опсег на аглите и одговара на повеќето кревети со големина. Патентирана ткаенина на новата Nexgen. Водоотпорен. Заштита на дамки и истури. Хипоалергичен. Достапно во големина на близнаци, полни, кралица и крал.

Им се допаѓа и на купувачите..