• Ново
Питер Крол „Крваво зајдисонце“ платно уметност
zoom_in

Питер Крол „Крваво зајдисонце“ платно уметност

DEN 1887.84

Износ
check Во продавницата.

Piotr Krol (Bax) Landscape Modern & Contemporary LANDSCAPE,DRY,LAKE,POLAND,CRACKS,CRACKED,GROUND,BARREN,WASTELAND,LOWER SILESIA,AUTUMN,FALL,DRIED,TWILIGHT,SUNSET canvas art gallery-wrap ready to hang black brown pink жолт тен. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Им се допаѓа и на купувачите..