• Ново
Бесплатно собрание женско ребрести Хенли со долги ракави
zoom_in

Бесплатно собрание женско ребрести Хенли со долги ракави

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ребрата со долг ракав Хенли е задолжителен додаток на вашата секојдневна гардероба. Копчиња на V-вратот што го олеснува ставањето или полетувањето. Со шест бои, можете да го носите спарено со сите ваши омилени фармерки, фустани, панталони и пошироко. Достапно во ленти, цврсти материи и вистински Хедер и е направен со органски памук со одржливо извори. Овој врвен ракав ветува софистициран и тенок стил кој е крајно разноврсен. Материјал : 97% органски памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Деколте : V-врат со плоча со три копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 2x2 текстура со ребра; директно полите. Бесплатно склопување со ребра на Хенли за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..