• Ново
Панталони за џогирање на момчињата за чудо нација, пакувања, големини 4- & хаски
zoom_in

Панталони за џогирање на момчињата за чудо нација, пакувања, големини 4- & хаски

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Запознајте го неговиот нов стил на одење. Wonder Nation Joggers Проверете ги сите кутии, тие се кул, удобни и подготвени за еден ден на игралиште или во училницата .. Со други зборови, тие можат да го сторат сето тоа. Лесно влечење на стилизирање ги прават овие без напор избор, плус тие имаат џебови! Тој ќе ја сака леснотијата на овие панталони и ќе го сакате тоа што ќе дојдат во две пакувања заштеда на пари. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара џогири. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со цртеж. Ockебови : два предни џебови; џеб за заварување. Pогер панталони 2-пакувања за момчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..