• Ново
Cooper ST jенски пол -точка со долг ракав Фрил миди фустан со ритли од шутница
zoom_in

Cooper ST jенски пол -точка со долг ракав Фрил миди фустан со ритли од шутница

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Чекор во овој прекрасен фустан од полкови, кој ќе биде сигурен дека ќе сврти глави. Овој фустан со миди со долги ракави се одликува со ласкава силуета и печатење низ целата точка. Овој разноврсен фустан може да се носи во секоја пригода и може да се спари со вашата омилена пета или сандала. Полка Дот Долг ракав Фрил Миди Фустан : Нашиот модел е носена со големина S. Моделот носи големина S. 3/4 ракави. Само -вратоврска на предната страна. V-neckline. Мал отвор на фустан. Должина на миди. Достапно во разновидни бои. Само ладна машина за миење /li>.

Им се допаѓа и на купувачите..