• Ново
Богатствата на каролина Bb7076cnl Кутре На Жолти Отпечатоци Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3
zoom_in

Богатствата на каролина Bb7076cnl Кутре На Жолти Отпечатоци Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Богатствата НА каролина Bb7076cnl Кутре На Жолти Отпечатоци Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", повеќебојна Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Им се допаѓа и на купувачите..