• Ново
Главни правоаголни спречувања со отстранлив лагер кафеав
zoom_in

Главни правоаголни спречувања со отстранлив лагер кафеав

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ограничете ги проблемите со алиштата со правоаголни спречувања со отстранлив лагер. Овој достоен каталог достојно ќе го направи совршениот простор за складирање на вашата валкана облека бидејќи стрпливо го чекаат денот на алиштата. Само поставете ги главните места во вашата спална соба, бања, плакарот за прошетка, перална или на друго место, за да можете лесно да ја депонирате облеката во неа веднаш? Без да дозволите да ги погодат подот! Целосно затворениот дизајн на Хампер гарантира дека ниту еден залутан чорапи нема да се лизне низ пукнатините. Цврстото спречување е дизајниран со лагер за внатрешна мрежа, така што можете да ги однесете алиштата во машината без да ја пренесете целата структура. Вградените рачки ја олеснуваат досадната скучна работа, дури и ако треба да се упатат надолу кон блокот до алиштата. Шик кафеава надворешност ќе изгледа одлично со широк спектар на палети на бои и стилови на декор, фаќајќи го чувството за естетска кохезија за која се стремите. Правоаголен препреки со главните мрежи со отстранлив лагер го прави совршениот простор за складирање за валканите алишта. Мерки за мерки 18 in. X 13 in. X 22,25 in. (45,7cm x 33cm x 56,5cm). Трајно изработена од комбинација од 70% полиестер, 25% челик и 5% хартија. Шик кафеава надворешност лесно се координира со постојниот декор во вашата спална соба, бања или перална. Отстранлив лагер опремен со рачки за лесна преносливост. За најдобри резултати, избришете чиста со ладна, влажна крпа.

Им се допаѓа и на купувачите..