• Ново
Беркли Волли Ригс
zoom_in

Беркли Волли Ригс

DEN 287.20

Износ
check Во продавницата.

Беркли ги брендираше спин -лажиците по прифатлива цена! На местерите се карактеризираат со најразлични главни бои и стилови на сечилото. Сечилата доаѓаат во најразлични специјални завршувања во комбинација со монистра што одговараат, кои обезбедуваат максимален блиц и размислување во водата. Сечилата на Колорадо доаѓаат во големини #3, #4 и #5. Berkley Walleye mish : Врзана со 17 #Trilene XT Monofilament Line, 48 "долги спин -лажици. Достапни и во единечни и двојни ластари. Три стилови на сечилото : Колорадо #3, Колорадо #4 и Колорадо #5. Брза промена на белиот Кливис. (не е вклучено вртење). Куки со висок квалитет, 1 лажица по пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..