• Ново
Без граници со висок пораст на јуниорите, тенок директно исечен фармерки
zoom_in

Без граници со висок пораст на јуниорите, тенок директно исечен фармерки

DEN 351.04

Износ
check Во продавницата.

Деструирани со ласкави високи, тенок директен фармерки без граници лесно ја комплетираат вашата колекција на тексас. Ние ја сакаме исечената должина и сезонскиот стил што го нуди .. со сандали кога сонцето сјае и чизми кога има студ во воздухот, исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 7. одговара : тенок директно. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : исечена должина; суров раб полите; уништени детали. Високиот пораст на јуниорите се искачи фармерки од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..