• Ново
Stuple Industries Rela и уживајте во фразите за само -грижа работа Мотивациска wallидна плоча, 17, дизајн од Дафне Полсели
zoom_in

Stuple Industries Rela и уживајте во фразите за само -грижа работа Мотивациска wallидна плоча, 17, дизајн од Дафне Полсели

DEN 143.20

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 7 x 0,5 x 17 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..