• Ново
Примарен Сребрен Сребрен Родиум Дијамант И Лимон Кварцен Прстен Исечен Со Проверка
zoom_in

Примарен Сребрен Сребрен Родиум Дијамант И Лимон Кварцен Прстен Исечен Со Проверка

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој сребрен прстен обложен со родиум сигурно ќе воодушеви. Лимонски кварцен скапоцен камен во форма на перница во форма на 12х10мм и блескави дијаманти од 0,15 цтв создаваат шик и модерен дизајн кој ќе додаде модерна елеганција на вашиот изглед. Достапен е во големина на прст 9, скапоцен камен тежи 5,45 cttw, а ширината на опсегот е 2mm.Метална Тежина : 4,62 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 2mmring Големина : 9gemstone Детали : Тип : Лимон Кварц Боја : Жолто Сечење : шаховска табла : големина на перница : 12мм х 10ммвежина : 5,45 cttwquanty : 1конгдијамонд Детали : Облик : Тркалезна Тежина : 0,15 Cttwquanty : 24поставка За Накит : Prongyare Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Кина Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен, Дијамант.

Им се допаѓа и на купувачите..