• Ново
Чудата на жените со ниско сечење, 6 пакувања
zoom_in

Чудата на жените со ниско сечење, 6 пакувања

DEN 95.52

Износ
check Во продавницата.

Овие C. Чудо со ниско сечење чорапи седат удобно околу глуждот за симпатичен и пријатна секојдневна стил. 6 парови вклучуваат печатење на животни, ленти, точки, цврсти материи и чорапи во форма на зебра. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Шест пара чорапи со низок сек. Карактеристики : се печати; ребрести манжетни. В. Чудо со ниско сечење чорапи 6-пакувања за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..